Kullanım Şartları

www.ozdenercin.com isimli bu blog sitesi Özden ERÇİN‘e aittir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan taahhüt etmiş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

İÇERİK

www.ozdenercin.com‘da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Özden ERÇİN tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. Ücretli içerikler izinsiz kayıt edilemez, kopyalanamaz ve sitenizde referans vererek paylaşılamaz. Ücretli içeriklerin ihlali durumunda ve tespit edilmesi halinde yasal işlem başlatılacaktır.

– Bu yazı http://www.ozdenercin.com‘ dan alınmıştır.
– Kaynak: http://www.ozdenercin.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

www.ozdenercin.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

www.ozdenercin.com’a gönderilen yorumlar bir onay mekanizması ile onaylanmaktadır. Fakat yayınlanan yorumlar için hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.ozdenercin.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan yorumlarınız silinebilir.

ETİK KURALLAR

www.ozdenercin.com’da yayınlanan tüm içerikler, etik hacker kurallarına uygun olarak siber güvenlik farkındalığınızı ve bilgi birikiminizi arttırmak için sizlerle paylaşılmaktadır. www.ozdenercin.com’da yayınlanan içerikleri kullanarak üçüncü şahıslara verilecek olan zararlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

İLETİŞİM

www.ozdenercin.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.ozdenercin.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


This blog site, www.ozdenercin.com, belongs to Özden ERÇİN. All visitors accessing or benefiting from this site are deemed to have committed and accepted the following terms of use from the beginning.

CONTENT

The content on www.ozdenercin.com (except for some advertorial content) was created by Özden ERÇİN personally and all rights are reserved. In terms of information sharing, these contents can be used on other platforms by placing any of the links below under the post or on your site. Paid content cannot be registered, copied or shared on your site without reference. Legal action will be initiated in case of violation of paid content and if it is detected.

– This article was taken from http://www.ozdenercin.com.
– Source: http://www.ozdenercin.com

If you do not accept the above conditions or not, we have the right to apply all kinds of legal conditions in accordance with the Law No. 5846 on Intellectual and Artistic Works. You can find the copyright and legal regulations provisions of the Law No. 5846 on Intellectual and Artistic Works here.

COMMENTS

When posting comments on the articles on www.ozdenercin.com, you are deemed to have accepted the following conditions from the beginning:

– Comments sent to www.ozdenercin.com are approved by an approval mechanism. However, we do not accept any legal or criminal liability for the comments posted. Any legal and criminal liability that may arise from this situation belongs exclusively to the user who wrote the comment.

– The comments sent by users must comply with general morality, all applicable laws and regulations, ethical rules and general comments of www.ozdenercin.com. Otherwise, your comments may be deleted without any warning.

ETHICAL RULES

All content published on www.ozdenercin.com is shared with you in order to increase your cyber security awareness and knowledge in accordance with ethical hacker rules. No responsibility is accepted for damages to third parties using the content published on www.ozdenercin.com.

CONTACT

All visitors accessing or benefiting from www.ozdenercin.com will be deemed to have accepted these terms of use from the beginning. You can access the contact information of www.ozdenercin.com from the contact page.


WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince içerikler kopyalanamaz.