Kullanım Şartları

www.ozdenercin.com isimli bu blog sitesi Özden ERÇİN‘e aittir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan taahhüt etmiş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

İÇERİK

www.ozdenercin.com‘da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Özden ERÇİN tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir. Ücretli içerikler izinsiz kayıt edilemez, kopyalanamaz ve sitenizde referans vererek paylaşılamaz. Ücretli içeriklerin ihlali durumunda ve tespit edilmesi halinde yasal işlem başlatılacaktır.
– Bu yazı http://www.ozdenercin.com‘ dan alınmıştır.
– Kaynak: http://www.ozdenercin.com
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

www.ozdenercin.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:
www.ozdenercin.com’a gönderilen yorumlar bir onay mekanizması ile onaylanmaktadır. Fakat yayınlanan yorumlar için hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.ozdenercin.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan yorumlarınız silinebilir.

ETİK KURALLAR

www.ozdenercin.com’da yayınlanan tüm içerikler, etik hacker kurallarına uygun olarak siber güvenlik farkındalığınızı ve bilgi birikiminizi arttırmak için sizlerle paylaşılmaktadır. www.ozdenercin.com’da yayınlanan içerikleri kullanarak üçüncü şahıslara verilecek olan zararlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

İLETİŞİM

www.ozdenercin.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.ozdenercin.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.