Etik Kurallar


Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalara ve ürünlere ait tespit edilen zafiyetler ile karşılaştığımız da hassas, gizli veya özel bilgileri kesinlikle ifşa edilmeyecektir.

Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalara ve ürünlere ait tespit edilen zafiyetler ile karşılaştığımız da hassas kişisel, finansal veya özel bilgilerin ele alınmasında yasalar, kurallar ve düzenlemeler ihlal edilmeyecektir.

Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalar ile şeffaflık korunacaktır ve firmalara tespit edilen zafiyetler ile ilgili gerekli bilgilendirmeler ve zafiyet önleme önerileri yapılacaktır.

Etik bir hacker olarak güvenilirliğimizi ön planda tutacağız.

Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalara ve ürünlere ait tespit edilen zafiyetler ile karşılaştığımız da elde ettiğimiz özel bilgileri asla diğer taraflara ifşa etmeyeceğiz. Firmaların ve ürünlerin bu konudaki hassasiyetinin korunmasını sağlayacağız.

Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalara ve ürünlere ait tespit edilen zafiyetler kullanılarak kullanıcılara herhangi bir zarar vermeyeceğimizi taahhüt ederiz.

Herhangi bir etik saldırı sonrasında firmalara ve ürünlere ait tespit edilen zafiyetlerin kullanıcıların farkındalığını arttırmak için paylaşılması gereken kısımlarını paylaşacağımızı taahhüt ederiz.

Blog sayfalarımızda yayınlanan tüm içerikler, etik hacker kurallarına uygun olarak siber güvenlik farkındalığınızı ve bilgi birikimizi arttırmak için sizlerle paylaşılmaktadır.

Blog sayfalarımızda yayınlanan içerikleri kullanarak üçüncü şahıslara verilecek olan zararlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.